ביטוח לסיני

אני מודה- אחת ההאהבות הגדולות שלי זה סיני. אני מאוהב במקום. איך אפשר שלא? השקט, החופים, המדבר, הארוח המפנק והים. פשוט גן עדן.
ושסוכן ביטוח נוסע לסיני כולם שואלים אותו- תגיד איזה ביטוח צריך לעשות לסיני?
אז הנה מאמר קצרצר שיעשה סדר- סיני, מי שלא ידע, נמצאת במצרים. ומצרים, בפעם האחרונה שבדקתי בוויקיפדיה, זה לא ישראל. כלומר שמי שנוסע לסיני- נוסע לחו"ל ומי שנוסע לחו"ל צריך ביטוח. אז כן- צריך ביטוח.

טיול לתוך המדבר הקסום

איזה ביטוח לעשות?

אז כך- אני ממליץ לרכוש ביטוח רפואי עם הרחבה למטען לספורט אתגרי אם צוללים והחל מ 1.7.19 ניתן גם לרכוש כיסוי לאיתור וחילוץ בסיני שאנחנו מאוד ממליצים להוסיף. (הכיסוי לאיתור וחילוץ נכנס לפוליסות של כמה חברות ביטוח בזכות מאמצים רבים שהשקענו בעניין ואחרי שנה של עבודה הצלחנו!)

ניתן להרחיב את הביטוח לפריטים כמו טלפון נייד, מחשב נישא וכו. מיותר לרכוש את ההרחבה לביטול נסיעה, אלא אם כן מדובר בטיול מאורגן בעל עלות משמעותית.
וגם למי שרוצה ללכת על הכי בטוח- שייקח מכשיר איתור לוויני. לכל מקרה.
לגבי מי שצולל- אני ממליץ גם לעשות ביטוח צלילה (מעבר לביטוח הנסיעה והכיסוי לספורט אתגרי). אפשר לעשות במועדון הצלילה בסיני ואפשר גם לרכוש דרך האינטרנט מחברה ישראלית. יש ביטוח שבועי ויש כזה שנתי. אם כבר עשיתם השנה ביטוח שנתי- אז אתם מכוסים. רק ודאו זאת לפני שאתם שמים עליכם את הבלונים.

ים כחול, חול לבן ומיץ גויאבה. החופשה המושלמת!

חשוב להקפיד לרכוש את הביטוח טרם היציאה לסיני כי אחרת אין לו כל תוקף. אפשר גם בדרך לאילת בטלפון או דרך האינטרנט אבל רק אל תשכחו לעשות. וגם הקפידו שהביטוח יכסה עד יום חזרתכם לארץ.

כשאתם בסיני וחלילה הגעתם למצב שאתם זקוקים להגיע לבית חולים- אנא עדכנו את מוקד החרום של חברת הביטוח. אם אתם חושבים שלא מדובר בעניין רציני ולא דחוף, פשוט תחזרו לאילת ושם יש את בית החולים יוספטל ועוד מרפאות רבות של קופות החולים. זכרו שרמת הרפואה בסיני היא לא מהגבוהות בעולם, ולכן- אם יש אפשרות, חזרו לארץ לקבלת טיפול.

כאן יש לכם קישור לרכישת ביטוח טוב שיתאים לכיסוי הנסיעה לסיני. בחרו לבד את ההרחבות שאתם רוצים.

השלוה של סיני

אם תרצו לבטח את עצמכם בחברות ביטוח אחרות: לחצו כאן ובחרו את החברה שאתם רוצים לבטח את עצמכם.

שמרו על עצמכם וחזרו בשלום.